Stylová rozkládací pohovka Sonata v šedé/modré barvě pro moderní interiéry

Vybíráte novou pohovku? Hledáte elegantní kousek, který vám udělá radost a zároveň se skvěle hodí do vašeho moderního interiéru? Pak jste tady správně! Představujeme vám naši novou rozkládací pohovku Sonata v šedé/modré barvě.

Elegantní pohovka Sonata není jen praktický nábytek, ale také stylová dekorace s nápaditým potahem. Vybrat si můžete z různých barevných variant, ale my se dnes zaměříme na šedou/modrou kombinaci, která je skvěle kompatibilní s mnohými dalšími barvami.

Tuto krásnou pohovku můžete mít doma za skvělou cenu. A jaké jsou její parametry? Pohovka má šířku 194 cm, výšku 88 cm a hloubku 90 cm. Po rozložení pak získáte pohodlné lůžko o velikosti 117x194cm. Navíc v sobě ukrývá praktický úložný prostor, takže si můžete uschovat všechny své věci a kosmeticky tak udržet váš interiér.

Cena je platná pro potah na hlavní fotografii

Ať už se rozhodnete pro šedou/modrou kombinaci, nebo jinou, všechny varianty jsou k dispozici za stejnou skvělou cenu. A ta je platná pro potah na hlavní fotografii – určitě si ji celou prohlédněte na našem e-shopu a nechte se inspirovat.

Pohodlné sezení našeho nábytku je vynikající pro odpočinek po náročném dni v práci nebo pro posedávání s rodinou a přáteli. Samozřejmostí je možnost pohodlného rozložení na lůžko a nakonec poskytnout přespání pro vaše hosty.

Žádné starosti s přiřizováním hlav alebo mácháním čehokoliv dalšího. Stačí rozložit zasunutím prstů nebo přitáhnutí jednoho lžíce a vše je hotovo. Již si můžete užít teplo domova a pohodlí kvalitního nábytku.

Takže co tedy říct na závěr? Určitě si neváhejte objednat tuto krásnou rozkládací pohovku z naší nabídky. Uděláte si radost a splníte si sen o kvalitním nábytku, který vám bude sloužit po mnoho let.

Krásná pohovka nyní v cenové akci! Tak co tedy váháte? Kupte si rozkládací pohovku Sonata ještě dnes a užijte si pohodlné bydlení!

Rozkládací pohovka Sonata

Rozkládací pohovka Sonata