Nová vitrína TORINO s 2 dveřmi – dokonalý doplněk pro vaše interiéry

Vitrína 2 dveře TORINO v provedení masiv borovice, lak poslouží na dokumenty, knihy i hračky. Masivní vitrína má dvoje částečně prosklené dveře, za kterými se nacházejí čtyři police. Velká vitrína tak vystaví i schová, co je potřeba. Vitrína TORINO bude nejlépe ladit s ostatním nábytkem TORINO.

Vitríny jsou stále žádanější

Vitríny jsou stále žádanější, nahrazují i oblíbené policové knihovny a stávají se součástí obývacích stěn. Do vitrín se vám totiž nepráší, tak jako do knihoven, krásné v nich tedy vystavíte jako oblíbené knihy, tak nejrůznější suvenýry.

Vitrína 2 dveře TORINO vystaví i skryje

Vitrína 2 dveře TORINO v provedení masiv borovice vystaví všechny cenné věci a uschová, co je potřeba skrýt. Tato masivní vitrína má totiž částečně prosklené dveře, za kterými se nacházejí čtyři pevné police. Masivní vitrínu využijete jak na dokumenty a knihy v pracovně, na pohádkové knížky a hračky v dětském pokoji, tak na suvenýry a porcelán v obývacím pokoji.

I pro chalupu nebo chatu

Vitrína TORINO se bude hodit především do prostor zařízených nábytkem TORINO, či jiným masivním nábytkem, využijete ji však i na chalupě či chatě.

Vyhovuje i pro knihomoly

Napínavých knížek či odpočinkového čtení není nikdy dost, uložte všechny svazky do masivní vitríny.

Zde si můžete objednat vámi zvolenou vitrínu TORINO

Vitrína TORINO

Vitrína TORINO

Vitrína TORINO

Zdroj: www.kupsinabytek.cz