Šatní skříň LAUCO II s celou zrcadlovou plochou v čokoládovém provedení


Šatní skříň LAUCO II – luxusní kousek do vaší ložnice

Šatní skříň je jedním z nejdůležitějších prvků v ložnici. Pokud se rozhodujete, jakou šatní skříň si pořídit, máme pro vás vynikající tip – šatní skříň LAUCO II v čokoládovém provedení.

Záchytný bod ložnice – šatní skříň

Šatní skříň, v košili LAUCO II, se stane přesně tím, co vaše ložnice potřebuje. Jeho rozměry jsou 120 x 58 x 200 cm, což umožňuje dostatek prostoru pro vaše oblečení, boty a další doplňky. Ale to není vše! Díky celkovému zrcadlovému provedení vaší šatní skříně můžete mít pocit většího prostoru. Zrcadlo vám také umožní se lépe oblékat a připravovat se na různé akce.

Šatní skříň LAUCO II se hodí nejen do ložnice, ale i do šatny nebo předsíně. V každém případě bude sloužit jako vynikající doplněk estetického charakteru vašeho interiéru. Šatní skříň LAUCO II vám poskytne dostatek prostoru pro uskladnění vašeho oblečení a dalších věcí. Proto se můžete těšit na uspořádaný a elegantní prostor v každé místnosti, kde bude tento nábytek umístěn.

Kvalitní materiály – dlouhodobá investice

Šatní skříň LAUCO II je vyrobena z prvotřídních materiálů. Laminovaná deska o tloušťce 16 mm a hrany ABS zajišťují pevnost, odolnost a stabilitu. Navíc jsou vedlejší účinky, jako například opotřebení, značně sníženy.

K zajištění bezproblémového provozu byl výrobce šatní skříně LAUCO II vybaven hliníkovými kolejnicemi Sevroll, takže lze snadno otevírat a zavírat dvířka. Aby se dveře neohýbaly, byly k dispozici vhodné kovové úchyty.

Ikona luxusu – v čokoládovém provedení

Šatní skříň LAUCO II vypadá jako drahokam. Jeho design se hodí do každé moderní ložnice. Barva čokolády dodá životnost a harmonii každému interiéru. Tento designový kousek dostane první míle, a to není jen tak běžný. Jako zákazník si můžete vychutnat jedinečný výrobek, který spolehlivě slouží v každé domácnosti.

Nejen to, šatní skříň LAUCO II vám umožňuje poskládat všechny vaše předměty a pomůže vám najít to, co potřebujete, ať už se jedná o oblečení nebo boty. Vnitřní uspořádání skříně je ilustrativní a v dokonalejším oranžovém provedení se zcela shoduje s jeho designem v čokoládovém provedení.

Zakoupením této šatní skříně investujete do kvalitního nábytku, na kterou se budete dlouho těšit. Dodáváno v demontu.

Šatní skříň LAUCO II