Novinka na trhu: Skleněná magnetická tabule Euroart – praktický pomocník pro vaši kreativitu!

Praktický pomocník, kterým se každý den budete rádi vracet! Skleněná magnetická tabule Euroart přináší novou dimenzi zápisů a informací, které si každý rád poznamená, aby nezapomněl, co má udělat, kam jít, co si koupit, na co nezapomenout a jaké jsou jeho nápady a přání. Tato magnetická tabule a nástěnka v jednom nabízí neomezené možnosti pro tvořivost a produktivitu kdekoli, kde ji potřebujete.

Skleněná magnetická tabule Euroart – jaké jsou její vlastnosti?

Tabule s rozměry cca 50 x 50 cm (Š x V) je vyrobena z tvrzeného skla s lesklým povrchem a ve vzhledu břidlice, díky kterému vypadá skvěle v každém prostředí. Tabule je připevněna na stěnu pomocí montážních držáků, které jsou součástí balení. Tyto držáky zajistí pevné uchycení tabule na zdi v provedení, které si vyberete.

Euroart - skleněná magnetická tabule

Toto skvělé vybavení si oblíbíte nejen pro jeho praktičnost, ale také kvůli výbavě. Součástí balení jsou popisovač a magnety. Pro připevnění dalších papírů nebo fotografií na tabuli můžete použít vlastní silné magnety, které udrží i ty nejtěžší papíry.

Jak lze tabuli Euroart využít?

Tato skleněná magnetická tabule Euroart nabízí neomezené možnosti využití pro každodenní zápisky a organizaci. Zapisujte si úkoly, poznamenávejte si důležité údaje, zapisujte si své nápady do nástěnky úspěchů nebo jednoduše na oznámkování různých informací, na které byste jinak zapomněli. Díky svému vzhledu a velikosti zkrášlí každou stěnu v domácnosti, kanceláři nebo třeba ve škole.

Je jedno, zda jste student, učitel, účetní, maminka nebo manažer, kteří se všichni často potýkáte s množstvím informací a úkolů. Tato tabule vám dokáže usnadnit život a organizaci vašich úkolů, plánů a nápadů. Výhodou je také rychlá montáž a snadná údržba. Skleněný povrch totiž snadno otřete vlhkým hadříkem a je opět čistý jako nový.

A když si tabuli Euroart koupíte právě dnes, získáte navíc i slevu! Navštivte stránku www.nabytekprozivot.cz a objednejte si jiště dnes s dopravou zdarma. Nástěnka úspěchů, kreativity a produktivity, která potěší nejen vaše oko, ale také hladce organizuje váš každodenní život.