Nová ASIR pohovka s lůžkem ECE – trojmístná antracitová krása


Pohovka ECE – množství výhod

ASIR pohovka s lůžkem ECE je tou pravou volbou pro každou domácnost. Pohovka je nyní k dispozici ve čtyřech barvách, a nabízí místo pro tři osoby. Tato pohovka nabízí nejen dostatek prostoru k sezení, ale také velice snadné rozložení na lůžko. Pod rozkladem se ukrývá úložný prostor, kde můžete schovat všechny potřebné věci.

Kvalita je na prvním místě

Konstrukce i nohy pohovky jsou vyrobeny z dřeva. To zaručuje pevnost a stabilitu. Pohovka ASIR vyniká vysokou kvalitou, která je zajištěna použitím materiálů nejvyšší jakosti.

Technické specifikace

Čalounění pohovky je velmi příjemné na dotek, což je zajištěno použitím kvalitních materiálů. Díky nim je pohovka snadno udržovatelná. Rozměry pohovky jsou tyto: šířka 215 cm, výška 88 cm a hloubka 90 cm. Rozměr lůžka je 185 x 150 cm. Hloubka sedu je 72 cm, výška sedu 42 cm a délka sedu 184 cm. Výška opěradla je 42 cm a výška nohy 5 cm.

Pohovka ASIR – pohodlí na prvním místě

Pohovka je vybavena 28 DNS pěnou na sezení a partikulární pěnou na opěradlo. To zaručuje maximální pohodlí při sezení i ležení. Každý, kdo si koupí tuto pohovku, si bude moci užít maximální pohodlí při sledování oblíbeného filmu nebo čtení oblíbené knihy. V nabídce je také možnost zakoupit si tuto pohovku na míru. Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace o této možnosti obdržíte po objednávce e-mailem.

ASIR pohovka s lůžkem ECE

Máte-li zájem o pohovku, můžete si ji zakoupit na stránkách našeho e-shopu, na odkaze https://www.velkynabytek.cz/produkt/asir-pohovka-s-luzkem-ece-trojmistna-antracit. Objednávku můžete provést rychle a snadno, a užít si tak maximální pohodlí přímo ve vaší domácnosti.