Police HABA z masivu borovice/moření ořech, šířka 120 cm

jsou skvělým řešením pro každého, kdo hledá praktické a vkusné úložné prostory pro svůj interiér. Tyto police jsou elegantní a stylové, a zároveň velmi pevné a odolné. Můžete je využít k vystavení dekorací a uměleckých předmětů, i k ukládání knih, časopisů a dalších drobných věcí.

Barva: moření ořech

Moření ořech je krásná a přírodní barva, která se snadno kombinuje s ostatními odstíny. Tyto police budou krásně vypadat v každém interiéru, od moderního až po tradiční. Jejich tmavší odstín dodá vašemu domovu hřejivou a útulnou atmosféru.

Materiál: masiv borovice

Masiv borovice je tradiční a pevný materiál, který zaručuje dlouhou životnost tohoto nábytku. Police jsou dobře odolné vůči poškrábání, oděru a dalším poškozením, takže budou vypadat jako nové i po letech používání.

Rozměry (šířka x výška x hloubka): 120 x 44 x 19 cm

mají vysokou kapacitu a úložný prostor. Jejich rozměry jsou 120 x 44 x 19 cm, takže je můžete umístit kdekoliv v místnosti. Díky jejich šířce se do nich vejde hodně věcí, a přesto nebudou vypadat přeplněné nebo nechutně.

Dodáváno v demontu

Tyto police jsou dodávány ve formě demontáže, což znamená, že si je musíte sami složit. To ale není složité a všechny součásti jsou pečlivě označené a popsány. Pokud však nemáte nástroje nebo nevíte, jak postupovat, můžete si objednat montáž od profesionála.

Záruka 24 měsíců

Na získáte standardní záruku 24 měsíců. Pokud během této doby zjistíte nějakou vadu nebo chybu, stačí nás kontaktovat a my vám pomůžeme s výměnou nebo opravou.

Přejít na stránky produktu

Police HABA z masivu borovice/moření ořech, šířka 120 cm

Police HABA z masivu borovice/moření ořech, šířka 120 cm

Police HABA z masivu borovice/moření ořech, šířka 120 cm