Nový MARIONET konferenční stolek s dubem sonoma a pětiletou zárukou

Konferenční stolek je nezbytný kus nábytku pro každou moderní kancelář. Jde o místo, kde se schází zaměstnanci, klienti nebo obchodní partneři a kde se projednávají různé záležitosti. Proto je důležité mít na svém pracovišti kvalitní a vybavený konferenční stolek.

Popis produktu

Nový MARIONET konferenční stolek je vyroben z kvalitní lamina v barvě dubu sonoma. Rozměry stolu jsou šířka 115 cm, výška 45,5 cm a hloubka 56 cm. Díky svému modernímu designu se hodí do různých interiérů a snadno combineujete s dalšími kusy nábytku.

Stůl přichází v demontovaném stavu, ale s velmi snadnou a rychlou montáží.

Pětiletá záruka

Společnost Nábytek HNĚD poskytuje na tento konferenční stolek pětiletou záruku. To vás ujistí, že se na kvalitě výrobku nemusíte bát. Pokud se vám bude stůl nějakým způsobem líbit, můžete si ho zakoupit na www.nabytekhned.cz.

Závěr

Nový MARIONET konferenční stolek s dubem sonoma a pětiletou zárukou je ideální doplněk do vaší kanceláře. Kvalitní výroba, moderní design a jednoduchá montáž jsou tři hlavní výhody, které produkt nabízí. Navíc s pětiletou zárukou se nemusíte bát, že by byl stůl v blízké budoucnosti nefunkční nebo že by neodpovídal vašim očekáváním.

Konferenční stolek

Pokud máte zájem, můžete si k tomuto konferenčnímu stolu zakoupit další kusy nábytku ze stejné kolekce. Určitě vám neunikne křeslo, nebo skříň.

Konferenční stolek a kolekce nábytku

Vyberte si kvalitu a modernost, vyberte si MARIONET konferenční stolek s pětiletou zárukou.