Zelený zahradní stolek House Doctor – styl a funkce v jednom kousku Helo 80 x 80 cm

Zelený zahradní stolek House Doctor - styl a funkce v jednom kousku Helo 80 x 80 cm

Stylový a praktický zahradní nábytek

Zelený stolek Helo je skvělým řešením pro vaši terasu či balkon. Díky svému designu a decentnímu vzhledu je možné jej kombinovat s nábytkem jakéhokoliv stylu a barev. Tento kovový hranatý stůl nabízí skvělý prostor pro posezení a relaxaci na slunné terase nebo v zahradě.

Praktické řešení pro jednoduché uložení

Stolek Helo disponuje snadnou a praktickou konstrukcí, která umožňuje snadnou manipulaci s kovovými nohami a desku stolu. Pokud se stolek nepoužívá, jednoduše sklopte horní desku do svislé polohy a uložte stranou.

Jednoduchá údržba

Stolek Helo je vyrobený z kvalitních materiálů, které umožňují snadnou údržbu a omyvatelnost. Stačí mu jednoduše otřít prach a nečistoty hadrem s teplou vodou a éčkovým přípravkem a vypadá jako nový.

Zelený zahradní stolek House Doctor - styl a funkce v jednom kousku Helo 80 x 80 cm

Použití venku i uvnitř

Zelený zahradní stolek House Doctor Helo 80 x 80 cm je určen pro venkovní použití, ale zároveň můžete tento elegantní a stylový nábytek plně využít i uvnitř vaší domácnosti jako doplňkový prvek.

Varování před vlivy počasí

Pokud toužíte po zahradním nábytku, který vydrží a tvoří vkusnou koncepci vaší zahrady, zvolte stolek Helo. Nicméně voda a chladné počasí nemusí být jeho přáteli a tudíž nenechávejte stůl venku na dešti a chladu. Pokud sejde dešťová přeháňka, rychle ho raději schováte nebo uložíte v garáži.

Zelený zahradní stolek House Doctor - styl a funkce v jednom kousku Helo 80 x 80 cm

Zakoupit si můžete na stránkách Atcomplet.cz

Pokud se rozhodnete pro koupi, můžete si tento nábytek zakoupit přímo na stránkách Atcomplet.cz. K dispozici vám je celá řada barevných variací a velikostí.