Luxusní rohová sedačka Amareto šedá s orientací levého rohu

Luxusní rohová sedačka Amareto šedá je vznešeným kouskem, který jistě přiláká pozornost všech návštěvníků vašeho obývacího pokoje. Tento nádherný kus nábytku se skládá z kvalitní a stabilní dřevené konstrukce, kterou doplňuje ohromující potah v režné látce Grande 90. Pokud hledáte kvalitní a elegantní sedačku, která propůjčí vašemu interiéru osobitý nádech, rozhodně si s Amareto nespletete.

Designová sedačka Amareto

Sedačka Amareto je nejenom skvělým místem pro odpočinek a báječnou dekorační součástí vašeho interiéru, ale také se pyšní svým jedinečným designem. Velmi precizní zpracování a dokonalý soulad tvarů a barev dělají z této sedačky kousek luxusního nábytku. Sedačka je volně stojící a tak ji můžete umístit i do volného prostoru v místnosti.

Více informací a možnosti zakoupení této luxusní rohové sedačky Amareto naleznete zde:

Cena a kvalita

Sedačka Amareto je skvělým příkladem toho, jak může být luxusní nábytek i cenově dostupný. Samozřejmě, že cena se může lišit podle materiálu, z něhož je sedačka vyrobena, ale v zásadě je Amareto cenově dostupným a zároveň kvalitním kousem nábytku. Granátově šedá režná látka Grande 90 je velmi oblíbená a vyniká především svou příjemností a dlouhou životností.

Konstrukce a rozměry

Sedačka Amareto má velmi kvalitní a stabilní dřevěnou konstrukci, která ji drží v dokonalé rovnováze. Zadní část sedačky je očalouněna originálním potahem jako korpus sedačky, díky tomu jej můžete umístit kdekoliv v místnosti (tj. nejenom ke stěně). Nohy a rám jsou vyrobeny z bukového dřeva, což zaručuje vysokou odolnost a stabilitu.

Rozměry sedačky Amareto jsou (šířka x výška x hloubka): 263x162cm.

Luxusní rohová sedačka Amareto šedá s orientací levého rohu

Detail rohové sedačky Amareto