Dekorativní váza CHARLEN od značky BLOOMINGVILLE (82055016) – recenze a inspirace


O PRODUKTU

O produktu

Pokud hledáte stylovou a elegantní dekoraci pro váš domov, určitě vás zaujme dekorativní váza CHARLEN od dánského výrobce designového nábytku BLOOMINGVILLE (82055016). Tato krásná váza je kompletně vyrobena z kameniny a její béžové provedení dodává vašemu interiéru svěžest a příjemnou atmosféru.

Váza CHARLEN má úžasný organický tvar s pruhy reaktivní glazury, což jí dodává šmrnc a unikátnost. Váza je vysoká 17 cm, čímž je perfektní pro malé květiny nebo větvičky. Váza může být umístěna na podlahu nebo kamkoliv jinam ve vašem interiéru.

Technická specifikace

Váza CHARLEN je vyrobena z kameniny, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost. Její béžová barva je elegantní a neutrální, což jí umožňuje snadno zapadnout do jakéhokoliv interiéru. Rozměry vázy jsou 12×17 cm, což je ideální pro menší květiny nebo větvičky.

Montáž a péče

Nejlepší na váze CHARLEN je to, že není potřeba žádná montáž ani zvláštní péče. Stačí ji jen umístit na vybrané místo a doplnit květinami či větvičkami podle vašeho vkusu.

Květiny a květinové dekorace jsou skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova trochu života a svěžesti. Váza CHARLEN je ideálním doplňkem pro váš stůl nebo pro umístění na poličku. Kombinace organického tvaru a tuhých linií vázy dělá z CHARLEN ohromující dekorativní prvek v každém interiéru.

Pokud hledáte inspiraci, jak nejlépe využít vázu CHARLEN, můžete se inspirovat na internetu, kde najdete spoustu nápadů, jak vytvořit nádherné dekorace. Například, pokud hledáte něco jednoduchého, můžete do CHARLEN umístit jen pár rostlin a vytvořit si tak ideální zelený koutek. Váza také skvěle doplní minimalistický nebo skandinávský interiér, kde bude působit svěže a přirozeně.

Závěr

Celkově lze říci, že váza CHARLEN od značky BLOOMINGVILLE (82055016) je skvělým doplňkem pro každý interiér. Její organický tvar a pruhy reaktivní glazury jí dodávají šmrnc a unikátnost. Pokud hledáte elegantní a jednoduchou dekoraci pro váš domov, váza CHARLEN je skvělou volbou. Navíc, díky její kvalitě a odolnosti, budete mít z CHARLEN radost po dlouhá léta. Doporučujeme tedy, abyste si tuto krásnou vázu pořídili do svého domova a využili ji jako skvělý doplněk pro svůj interiér.

Zdroj: https://www.nabytekted.cz/produkt/bloomingville-dekorativni-vaza-charlen-82055016

Dekorativní váza CHARLEN od značky BLOOMINGVILLE

* Tento článek nebyl sponzorován a výše uvedené informace jsou výhradně naším názorem.