ZIKZAK nástěnná police v bílé barvě – funkční a stylový doplněk do každého interiéru


Chcete mít v obývacím pokoji nebo ložnici praktický a zároveň stylový doplněk? Pokud ano, určitě byste si měli pořídit nástěnnou polici ZIKZAK.

Toto netradiční designové řešení bílé rohové police je skvělým způsobem, jak využít i nejmenší kouty místnosti. Díky jejímu neobvyklému a přitom jednoduchému tvaru se snadno hodí do moderních, ale také klasických interiérů.

Funkčnost je vždy na prvním místě

ZIKZAK nástěnná police v bílé barvě se skvěle hodí jako praktické úložiště pro různé předměty – knihy, dekorativní předměty, květiny či fotografie. Osvěžuje tak domácnost a zároveň uspořádává věci na místech, které by jinak zůstaly nevyužity.

Navíc je nástěnná police ZIKZAK velmi jednoduchá na instalaci, protože ji lze snadno připevnit na jakoukoliv stěnu. Díky elegantním rohům a moderním liniím poskytuje tři plné police pro vyvážené rozložení objemů.

Design s nápadem

Tato netradiční nástěnná police, která vypadá jako abstraktní kresba, je plná nápadů a kreativity. Její tvar, který připomíná písmeno „Z“, je jedinečný a zároveň praktický.

Krásně se hodí do prostor, které potřebují změnu, doplnění nebo nějaký výrazný prvek, který by lámal pestrost interiéru. Kdesi v rohu by vejdou leda tak rostlinky, ale nástěnná police ZIKZAK dokáže být plnohodnotným a praktickým prvkem.

Proč si vybrat právě nástěnnou polici ZIKZAK?

  • Netradiční designové řešení
  • Jednoduchá instalace
  • Funkční úložný prostor
  • Šetrí místo

Pokud se Vám tato originální nástěnná police zalíbila, můžete si ji zakoupit na stránkách nabytekted.cz v bílé nebo růžové barvě. Navíc se vám aktuálně dostane s 10% slevou.

Stačí kliknout na tento odkaz: https://www.nabytekted.cz/produkt/nastenna-police-zikzak-bila

Nástěnná police ZIKZAK