Vonná svíčka Bridgewater Candle Company – Up With The Sun s dobu hoření 70 hodin

Propadněte kouzlu vonných produktů značky Bridgewater Candle Company, které do vašeho interiéru vnesou nezaměnitelnou atmosféru. Podívejte se na kolekci Up With The Sun, která naplní váš domov lehkou a povznášející vůní.

Svěží tóny citrusu, pepře a pelargonie

Neodolatelná vůně Up With The Sun v sobě mísí svěží tóny citrusu, pepře a pelargonie. Tyto tóny dodají vašemu interiéru svěžest a energii.

Vonná svíčka Bridgewater Candle Company – Up With The Sun

Hřejivé dřevité aroma pižma, santalového dřeva, cedru a ambry

Kromě svěžích tónů obsahuje vůně Up With The Sun i hřejivé dřevité aroma pižma, santalového dřeva, cedru a ambry. Tyto tóny dodají vašemu interiéru pocit útulna a hřejivosti.

Elegantní svíčka ve skle s černým keramickým víkem hoří až po dobu 70 hodin. To znamená, že můžete vychutnávat tuto krásnou vůni po celý týden a ještě vám něco zůstane na další příležitosti. Svíčka je vyrobena z kvalitních přísad a garantuje vám nejen krásnou vůni, ale i bezpečný hořák, který naučil nevycházet ze svíčky při hoření.

Vonná svíčka Bridgewater Candle Company – Up With The Sun

Nemusíte se obávat, že by značka Bridgewater Candle Company testovala své produkty na zvířatech. Naopak, značka uplatňuje politiku nezahrnující žádné zvířecí testování. Tuto Vonnou svíčku i ostatní produkty značky můžete používat s čistým svědomím.

Kde si můžete Vonnou svíčku Bridgewater Candle Company – Up With The Sun zakoupit?

Nebudeme vás napínat. Tuto vonnou svíčku si můžete zakoupit přímo na stránkách internetového obchodu Esrom.cz. A nejen to, nabízíme i další krásné produkty od značky Bridgewater Candle Company, které vám okamžitě zpříjemní váš den. Tak proč nezkusit něco nového? Proč se neoddát krásné vůni Up With The Sun?

Vonnou svíčku Bridgewater Candle Company – Up With The Sun si můžete zakoupit zde.