ASIR Křeslo APOLLO v elegantní skořicové barvě: pohodlnost a styl v jednom

Křesla jsou jedním z nejvýznamnějších prvků v interiéru. A pokud hledáte perfektní křeslo, které bude nejen krásné, ale i pohodlné, pak byste měli zvážit nové ASIR Křeslo APOLLO v elegantní skořicové barvě.

Klasické nižší křesílko s dřevěnou konstrukcí z bukového dřeva lakovanou v černé barvě a pohodlným sedákem i opěrkou

ASIR Křeslo APOLLO zachovává charakteristickou klasickou konstrukci nižšího křesla. Je vyrobeno z kvalitního bukového dřeva lakovaného černou barvou, které mu dodává nadčasovou eleganci. S pohodlným sedákem a opěrkou křeslo nabízí nejen stylový doplněk vašeho interiéru, ale také záruku maximálního pohodlí.

Klasická konstrukce se velmi hodí do pokojů laděných do retro designu nebo jako výrazný prvek v moderním interiéru

ASIR Křeslo APOLLO se hodí pro všechny, kteří hledají jednoduchost a klasický design. Jeho jednoduchá, ale elegantní konstrukce se hodí do pokojů laděných do retro designu, stejně jako do moderních interiérů, kde může sloužit jako výrazný prvek.

Materiál: rám – bukové dřevo, potah – polyester – snadno čistitelná látka, Pěna: 28 DNS

ASIR Křeslo APOLLO je vyrobeno z kvalitního bukového dřeva, kterému se podařilo zachovat přirozenou krásu a eleganci. Potah křesla je vyroben z polyesteru, což z něj činí snadno čistitelnou látku. Pěna s hustotou 28 DNS zaručuje dokonalé pohodlí.

Rozměry: 77 x 84 x 90 cm

Křeslo má rozměry 77 x 84 x 90 cm, takže se snadno vejde do prostor vašeho obývacího pokoje. A díky svému tvaru, velikosti a kvalitě bude skvělým místem pro relaxaci.

Pevný polštář na sezení a záda

ASIR Křeslo APOLLO má pevný polštář na sezení a záda, což zajišťuje dokonalé pohodlí při posezení. Bez ohledu na to, zda používáte křeslo pro jednoduchou relaxaci nebo jako sedadlo pro hosty, polštář zaručuje pohodlné posezení.

Polštář není součástí balení

Je nutno podotknout, že polštář není součástí balení s křeslem. Ale to neznamená, že si nemůžete pořídit polštář sám, dle svých představ. Více informací o možnosti pořízení polštáře získáte při objednání.

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.

Pokud máte zájem o čalouněné zboží v jiných barvách, velikostech nebo materiálu, neváhejte nás kontaktovat a využijte služby naší návrhové kanceláře. Pokud budete mít zájem o návrh a realizaci nábytku na zakázku, budeme se na vás těšit. Pokud se rozhodnete pro tento kousek nábytku, nezapomeňte na skvělou nabídku na následujícím odkaze https://www.skvelynabytek.cz/produkt/asir-kreslo-apollo-skoricova!