Kusový koberec Lugar v barvě Denim Blue o rozměru 120×170


Kusový koberec Lugar: dokonalý doplněk pro váš moderní interiér

je skvělou volbou pro ty, kteří hledají zajímavý a moderní doplněk pro svůj obývací pokoj či ložnici. Tyto orientální kusové koberce s unikátními vintage vzory jsou navíc vyrobeny z kvalitního materiálu, který zajišťuje snadné čištění a udržování čistoty. Pokud tedy chcete investovat do designového kusu, který se bude hodit do vašeho moderního bytu, koberce Lugar jsou tou pravou volbou.

Originální vzory, které potěší každého milovníka designu

Kusový koberec Lugar se pyšní originálními orientálními vzory, které skvěle doplní váš moderní interiér. Pokud hledáte designový kus, který bude zároveň tradiční, pak jsou koberce Lugar tou správnou volbou. Tyto koberce jsou k dostání v mnoha různých barvách a motivy, takže si jistě každý vybere ten svůj oblíbený.

Pokud máte obavy z toho, že by orientální vzor mohl působit příliš stroze či tradičně, nemusíte se bát. Kombinace moderního a tradičního designu je totiž velmi trendová a oblíbená. A právě kusové koberce Lugar dokáží tuto kombinaci skvěle ztělesnit.

100% polypropylenové vlákno – pro snadnou údržbu a dlouhou životnost

Kromě zajímavého a originálního designu se kusový koberec Lugar může pochlubit i velmi kvalitním materiálem. Vyrábí se totiž z 100% polypropylenového vlákna, které tvoří jeho kratší vlas. Díky tomu je koberce Lugar mnohem snadnější udržovat čisté, než koberce s dlouhým vlasem. Navíc polypropylenové vlákno zajišťuje dlouhou životnost koberce a to i při běžném používání.

Obšité po celém obvodu a příjemné na dotek

Kusový koberec Lugar není jen krásný kousek do interiéru, ale i praktický a pohodlný. Tyto koberce jsou totiž obšité po celém obvodu, což zabezpečuje jejich odolnost. Navíc jsou koberce Lugar příjemné na dotek, takže si je zamilují i vaše nohy.

Pokud tedy hledáte skvělý designový doplněk do svého bytu, vyzkoušejte kusový koberec Lugar. Uvidíte, že orientální vzory v kombinaci s moderním pojetím mohou být skvělou volbou pro každý interiér. Navíc, pokud se budete chtít podívat na konkrétní variantu koberce Lugar, doporučujeme navštívit web Codina, kde si můžete prohlédnout celou škálu barevných motivů.