Šedá podnožka Miuform Charming Charlie – elegantní doplněk interiéru


O osobitosti designu Miuform

Miuform je značka, která se pyšní originálním designem nábytku a doplňků do interiéru. Jejich podnožka z řady Charming Charlie není výjimkou. Kombinuje sobě zajímavý vzhled s praktičností, a tak může sloužit nejen jako podnožka, ale i jako malý stolek.

Stabilita díky nohám z bukového dřeva

Podnožka je vyrobena se zvláštním zřetelem k tomu, aby byla stabilní. Hlavní zodpovědnost za to mají nohy z bukového dřeva. Ty jsou pevně upevněny na spodní straně, a tak vám nabídnou pevnou oporu pro vaše nohy, ale i pro větší věci, jako například květiny, nebo lampu.

Husté lemování pro zajímavý vzhled

Kromě praktického využití si vás tato podnožka získá i svým zajímavým vzhledem. Husté lemování podnožky ji dělá výraznou a elegantní. Tento design řady Charming Charlie se povedl na jedničku. Když si na ni prvně sednete, nejspíš vás zaujme i hebkost a příjemný povrch potahové látky.

Šedá barva pro neutrální vzhled


Šedá barva podnožky je velmi universální. Hodí se k mnoha vzhledům nábytku a nezáleží tak na tom, zda máte doma moderní interiér, nebo spíše klasický. Podnožka Miuform Charming Charlie tak nebude vyčnívat z prostředí, ale naopak se hezky snoubí a dodá celému prostoru dotek elegance.

Výška pro pohodlný odpočinek


Pokud hledáte podnožku, která vám poskytne pohodlný odpočinek, rozhodně zvažte podnožku Charming Charlie od Miuform. Její výška je perfektně nastavena na to, abyste se mohli po dlouhém dni zcela uvolnit a dokonale si odpočinout. Nehrozí tak bolesti za koleny, na rozdíl od některých nízkých podnožek.

Jednoduchou instalací k vašemu spokojenosti


Instalace podnožky je velmi snadná a intuitivní. Díky tomu, že jsou nohy připevněny na nylonová kolečka, můžete si ji libovolně přesouvat dle potřeby. Pokud se vám například během čtení nabalí špatně kabel od nabíječky, podnožku snadno přemístíte na jiné místo a ušetříte tak nohy od nepohodlí.

Závěr – podnožku Charming Charlie vyzkoušejte sami

Koupit si podnožku není sice nejlevnější záležitostí, ale s Miuform Charming Charlie si vykoupíte nejen kvalitu, ale i originální design. Je toda velmi praktická a elegantní podnožka, kterou možná brzy nebudete chtít vyměnit. Pokud chcete podnožku kvalitním nábytkem, určitě doporučujeme navštívit stránky https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/svetle-seda-podnozka-miuform-charming-charlie a podnožku si objednat co nejdříve.