Unikátní luxusní modrá sametová pohovka MESONICA Musso, délka 211 cm

Modrá pohovka z kolekce Musso byla navržena tak, aby nejen splňovala potřeby všedního života, ale také vnesla do domova moderní design. Je tím pravým kusem nábytku pro vyznavače minimalismu a trendů v bydlení.

Díky své pevné konstrukci a potahu z materiálu připomínajícího samet si ji zamilujete. Tento materiál dává pohovce nejen luxusní vzhled, ale také je velmi příjemný na dotek. Rozprostřete se na pohovce MESONICA Musso s oblíbenou knihou a ponořte se do atmosféry, která vás uchvátí.

Luxusní značka MESONICA

O značce MESONICA

MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to za pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.“

Pohovka MESONICA Musso

Ukázkový kus této pohovky v délce 211 cm můžete zhlédnout na stránkách Atcomplet.cz. Ke každé koupi získáte dvouletou záruku a bezplatné zasílání náhradních dílů. Vyzkoušejte kvalitu a luxus této značky i vy!

Základní parametry pohovky MESONICA Musso:

  • barva: modrá
  • délka: 211 cm
  • šířka sedáku: 170 cm
  • výška sedáku: 45 cm
  • materiál: samet
  • nosnost: 300 kg