Pružinová matrace FERNANDO KOMFORT s pevným rámem v rozměru 90×200 cm – II. jakost pro pohodlný spánek!

Máte problém se spánkem a hledáte kvalitní matraci? Pak je pro Vás matrace FERNANDO KOMFORT s pevným rámem ta pravá volba. Nabízíme Vám kvalitní pružinovou matraci s různou tvrdostí pružin a hypoalergenním potahem.

Matrace je k dispozici v rozměru 90×200 cm a je umístěna na dřevěném rámu. Díky tomu ji lze umístit do postele bez roštu. Matrace má taštičkové pružiny, které zaručují lepší přizpůsobení tvaru těla. Každá pružina je umístěna v samostatné kapse.

Závady

  • Bez poškození

Před odebráním je možné si matraci prohlédnout a vyzkoušet na naší prodejně. Nemáme originální obaly, proto je možný pouze osobní odběr. Při osobním odběru Vám můžeme matraci zabalit do folie pro ochranu při přepravě.

Pružiny mají různou tvrdost, jsou rozmístěny tak, aby tvořily sedm zón. Taštičkové pružiny k sobě nejsou spojeny, což znamená, že každá pružina pracuje samostatně a zamezuje tak ohýbání matrace pod vysokým tlakem na malé plochy. Matrace je hypoalergenní a hodí se i pro alergiky.

Chcete dokonalou podporu a pohodlí při spánku? S touhle matrací budete spát jako miminko!

Technické specifikace

  • Tvrdost matrace: středně tvrdá matrace
  • Rozměry (šxh): 90 x 200 cm
  • Výška matrace: 21 cm
  • Nosnost matrace: 120 kg
  • Záruka: 24 měsíců

Nečekejte a pořiďte si matraci FERNANDO KOMFORT s pevným rámem, aby Vaše sny byly ještě krásnější a pohodlnější! Koupit ji můžete zde: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/pruzinova-matrace-s-pevnym-ramem-fernando-komfort-90m200-cm-ii-jakost

Pružinová matrace

Přejeme Vám klidný a pohodlný spánek!