Závěsné WC Laufen Pro – dokonalé řešení s zadním odpadem H8209500000001

Závěsné WC Laufen Pro je ideálním řešením pro moderní koupelnu, která se vyznačuje netradičním designem a nekonvenčním řešením záchodu. Jedná se o záchod s hlubokým splachováním a s splachováním 4,5/3 l.

Závěsné WC Laufen Pro je navíc vybaveno zadním odpadem, což z něj činí dokonalé řešení pro všechny, kteří mají malou koupelnu a potřebují ušetřit na místě. Díky tomu, že nevytváří žádné viditelné potrubí, vypadá velmi esteticky a moderně.

Závěsné WC Laufen Pro

Závěsné WC Laufen Pro bez sedátka

Závěsné WC Laufen Pro se dodává bez sedátka, takže si můžete zvolit takový typ, který bude nejvíce odpovídat vašim potřebám. Na trhu je k dispozici široká škála různých druhů sedátek, takže určitě najdete takové, které vám bude vyhovovat jak z hlediska designu, tak z pohodlí.

Závěsné WC Laufen Pro je jednoduše montovatelné na stěnu a připojí se k odpadu zavěšením na závěsnou konzoli. Díky svému designu se snadno uklízí a zachovává si svůj vzhled i po mnoha letech používání.

Pokud hledáte kvalitní a moderní záchod, který vám ušetří místo a zároveň bude esteticky působit, pak je Závěsné WC Laufen Pro tou správnou volbou.