Stylová knihovna v dekoru dubu pro domácí knihovnu – Woodman


Stylová knihovna pro domácí knihovnu – Woodman Camden Herringbone

Vystavte své oblíbené svazky, suvenýry z cest či dekorace stylově, s knihovnou Woodman Camden Herringbone. Své právoplatné místo v domácnosti si získá nejen okouzlujícím designem, ale především svou praktičností. Zatímco podýhovaný povrch přidá na odolnosti, nožky z masivního dřeva zajistí pevný a stabilní základ.

Design, který okouzlí

Stylová knihovna Woodman Camden Herringbone se pyšní originálním designem, který okouzlí. Přirozený dekor dřeva v barvě dubu spolu s hrazeným vzorem v kombinaci s masivními nožkami dotvoří neomylně sofistikovaný dojem. Dbejte na vzhled své knihovny a přidejte do ní i další doplňky.

Stylová knihovna v dekoru dubu pro domácí knihovnu - Woodman

Skvělá praktičnost

Knihovna Woodman Camden Herringbone nabízí nejen značný prostor na svazky a dekorace, ale také praktické police ukryjí i ty menší cennosti, které si nechcete nechat ujít. Pečlivě zvolené a zpracované materiály zaručují neomezenou odolnost a stabilitu. Hranatý tvar kombinovaný s hrazeným vzorem poskytnou možnost využít knihovnu i jako oddělovač prostoru.

Stylová knihovna v dekoru dubu pro domácí knihovnu - Woodman

Místo pro vaše oblíbené svazky

Knihovna Woodman Camden Herringbone umožní vzít z vašich knihovniček ty nejoblíbenější svazky a vystavit je na otevřených policích. Tak budou mít své významné místo v interiéru. Prostor pod knihovnou lze využít na uložení větších dekorací, které také potřebují své místo.

Stylová knihovna v dekoru dubu pro domácí knihovnu - Woodman

Více informací k této knihovně najdete na www.nabytekhned.cz.