Dub: Moderní obývací stěna Expedo Klok ve stylu sonoma dub

Obývací stěna KLOK. Moderní styl v nadčasovém designu. Vyrobena je z kvalitního materiálu o tloušťce 1,6 cm. Sestava se skládá z TV stolku, dvou prostorných vitrín, a jedné police. Vše je opatřeno úchyty pro snadnější manipulaci. Pokud vás zaujal tento design, určitě si prohlédněte i další produkty z této série KLOK.

Expedo Klok ve stylu sonoma dub

Obývací stěna Expedo Klok je moderní a vkusná. Její nadčasový design a kvalitní materiál zaručují, že vám bude sloužit dlouhá léta. Stěna je navíc opatřena úchyty pro snadnou manipulaci a čistění. Vyrábí se v několika dekorech, z nichž jeden je sonoma dub.

Expedo Klok ve stylu sonoma dub

Vybírejte z více dekorů

Expedo Klok je dostupná v několika dekorech. Zvolit si můžete například mezi sonoma dubem, bílou matnou barvou nebo syrovým dubem. Tento výběr vám umožní lehce sladit stěnu s nábytkem i dekoracemi v místnosti.

Expedo Klok v bílé barvě

Shrnutí

Pokud hledáte moderní obývací stěnu s nadčasovým designem, Expedo Klok ve stylu sonoma dub je pro vás tou správnou volbou. Sestává ze TV stolku, dvou vitrín a jedné police a je dostupná v několika dekorech. Odpovídá kvalitnímu standardu, má úchyty pro jednoduchou manipulaci a čištění. Vyberte si tu nejvhodnější variantu a užijte si prostornou a vkusnou obývací stěnu.

Použité materiály: LTD.

Pokud se vám líbí tento výrobek, můžete si ho rovnou zakoupit zde: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/expedo-obyvaci-stena-klok-270m190m40-sonoma