PSACÍ STŮL MODULUS S O-PODNOŽÍ V BÍLÉM DESIGNU


Psací stůl MODULUS s O-podnoží v bílém designu

Úvod

Psací stůl MODULUS je moderní a praktický kus nábytku, který se skvěle hodí do domácího pracovního koutku, ale i do firemní kanceláře. Jeho bílá barva a stříbrný rám dodají interiéru elegantní a čistý vzhled.

Design

Psací stůl MODULUS má rozlohu 1200×800 mm, což poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné psaní a práci s počítačem. O-podnož stolu nabízí příjemné a pohodlné sezení a umožňuje tak, aby si u stolu mohli sednout i lidé s vyšší postavou. Stůl je sestaven ze dvou kovových nožiček a velké desky.

Kvalita

Psací stůl MODULUS je vyráběn z kvalitních materiálů, které zajišťují jeho pevnost a stabilitu. Bílá deska stolu je pokryta odolnou vrstvou, která ji chrání před poškrábáním a poškozením. Stříbrný rám stolu je vyroben z kovu a je velmi pevný a odolný.

Další informace

Pokud máte zájem o zakoupení tohoto praktického a elegantního psacího stolu MODULUS s O-podnoží, můžete si jej objednat na stránkách velkynabytek.cz. Cena stolu je přijatelná a vzhledem k jeho kvalitě a praktičnosti, určitě stojí za investici.

Shrnutí

Psací stůl MODULUS s O-podnoží je moderní a praktický kus nábytku, který se hodí do různých prostor a interiérů. Jeho bílá barva a stříbrný rám dodají místnosti elegantní a čistý vzhled. Stůl nabízí dostatek místa pro pohodlnou práci a sedění a jeho kvalita a pevnost jsou zaručené díky použitým kvalitním materiálům. Objednání stolu je možné na stránkách velkynabytek.cz.