Kontrastní zelená houpací síť MILOS o rozměrech 200 x 100 cm

Potřebujete místo, kde si můžete užít klid a pohodu? Po namáhavém dni je právě chvíle relaxu tím, co potřebujete. A možná zmíněný klid a pohodu najdete právě v houpací síti v příjemně zelené barvě s mořským nádechem. Perfektně zapadne do každé zahrady, kde nijak nevyčnívá a doplní ráz přírody. Pohodlně se usaďte a poslouchejte zpěv ptáků, nechte jemný vánek, aby vám čechral vlasy a sluneční paprsky, aby vás hladily po tváři. Zkrátka relax se vším všudy!

Houpací síť MILOS

Perfektní doplněk pro relaxaci a odpočinek

Ať už se začtete do nové knihy, časopisu nebo si jen tak užijete pohodu s kávou. Houpací síť v boho stylu je vším, co si můžete přát. Pevné úchyty a odolná pletená lana zajistí pohodlí a bezpečí při houpání. Nosnost je do 120 kilogramů a užijí si ji tak všichni. Zavěšení nevyžaduje žádnou složitou montáž, vše je během pár chvil hotové a připravené na používání. Díky skladnosti je možné přesouvat síť z místa na místo. Pokud tedy chcete doplnit svou zahradu o další perfektní kousek, hravou a ergonomickou houpací síť MILOS určitě nezklame!

Zakupte si houpací síť MILOS nyní!

Nemusíte ji hledat v obchodech, naše internetové stránky Interierio.cz nabízejí toto a mnoho dalšího zboží, zase řadu výhod a zajímavých akcí. Navíc můžete prohlížet kompletní sortiment z pohodlí vašeho domova a dlouho se rozhodovat, kterou houpací síť si vyberete. Výbornou zprávou je, že při objednávce nad 1000 Kč nabízíme dopravu zdarma. Stačí se jen zaregistrovat a začít nakupovat. Určitě si také vyberete kvalitní a stylový kousek, se kterým zkrátka nebudete moci udělat chybu!

Houpací síť MILOS v zahradě