Stůl Ancona: Velkolepý nový prvek vaší jídelny


Velký rozkládací jídelní stůl v imitaci šedý beton je ideální i pro početnou rodinu. Původní plochu 160×90 cm lze postupně rozšiřovat na 210 cm nebo 260 cm anebo až extra šířku 310 cm. Snadno a rychle se tak přizpůsobí vaší aktuální potřebě. Dvojitá podnož i zesílená jídelní plocha dodávají stolu potřebnou stabilitu během manipulace.

Perfektní stůl pro početnou rodinu

Stůl Ancona je velkorysý kúsok nábytku, který se hodí všude tam, kde si rodina připravuje společné jídlo. Díky rozkládacímu mechanismu lze stůl snadno a rychle přizpůsobit momentální potřebě. Využijete ho během každodenního života i při odpoledních návštěvách přátel nebo rodinných oslavách.

Všestranná imitace šedý beton

Designově krásný stůl vypadá skvěle v moderních, ale i klasických interiérech. Imitace betonu dodává jídelnímu stolu moderní vzhled a rozjasní každou místnost. Pokud hledáte něco, co vynikne díky svému šarmu, zvolte stůl Ancona.

Stůl Ancona

Nic složitého na montáži

Stůl Ancona je dodáván v demontovaném stavu, ale montáž je snadná a nenáročná na čas. Pořídit si jej můžete na stránkách Nábyteklevněji.cz, což je e-shop s nejširší nabídkou nábytku a doplňků do domácnosti v ČR.

Závěr

Stůl Ancona je skvělým prvkem pro vaši jídelnu, který se hodí pro všechny příležitosti. Je praktický, designově povedený a snadno rozšiřitelný díky prostorné jídelní ploše i dvojité podnoži. Navíc je dodáván v imitaci betonu, která mu dodává moderní nádech.