Nová bílo-stříbrná Vanová baterie Rea BLOOM – inovace do koupelny


Nadčasový exkluzivní design

Využijte inovaci do koupelny s novou vanovou baterií Rea BLOOM. Její nadčasový a exkluzivní design dokonale podtrhuje krásu každé moderní koupelny. Bílé a stříbrné odstíny v tepelném složení stvoří svěží vzhled a dodají koupelně novou dimenzi elegance a stylu.

Odolnost a funkčnost

Přednosti nové vanové baterie Rea BLOOM nekončí pouze u jejího designu. Baterie je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi, která je pokryta lesklým stříbrným a matným bílým povlakem. Ten umožňuje vanové baterii zaručit trvanlivost a odolnost.

Inovativní tvar

Tvar vanové baterie Rea BLOOM je inovativní a svěže moderní. Jeho oblý tvar je perfektní příklad kombinace formy a funkce. Vanová baterie má čisté linie a ergonomický tvar, díky němuž se dobře drží. Součástí vanové baterie je i sprchové sluchátko.

Specifikace produktu

Typ baterie: vanová

Materiál: mosaz, ABS

Typ hlavy: keramická

Barva: stříbrná, bílá

Povrchová úprava: lesk, mat

Technologie nátěru: galvanické pokovování

Způsob montáže: nástěnná

Průměr připojení: 1/2 palce

Provzdušňovač: ano

Rozměry produktu

Výška: 10,5 cm

Šířka: 18,5 cm

Délka hubice: 17 cm

Vanová baterie Rea BLOOM

Přidejte novou výbavu do vaší koupelny, přidejte novou vanovou baterii Rea BLOOM a užijte si svěží vzhled a elegantní styl v každém koupelnovém prostoru. Podívejte se i na další vanové baterie BLOOM, které můžete doplnit k vaší nové vanové baterii a vytvořit tak celkově dokonalý vzhled koupelny.