Medově žlutý skládací kovový stůl Fermob Bistro 97 x 57 cm – skvělý doplněk vaší zahrady!

Celokovový stůl Bistro je inspirován stoly, které byly vyráběny na konci 19. století a které byly typické pro prodejce limonád a rychlého občerstvení. Dnešní moderní pojetí tohoto stolu neztratilo nic ze své předešlé slávě ani funkčnosti. Naopak, model, který přestavuje společnost Fermob získal na vynalézavosti a veselosti.

Prvotřídní materiály a testování

Stoly Bistro jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jsou testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolu ideálního společníka jak do venkovních, tak i do komerčních prostor.

Skládací stůl Fermob Bistro

Výběr z 24 barev

Pozn.: Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku.

Při výběru barev si můžete vybrat z celkem 24 barev dle vzorníku. Medově žlutá je jednou z nejoblíbenějších barev, kterou si mnoho zákazníků vybírá pro své venkovní prostory. Tato barva působí velmi přátelsky a útulně a dokáže okamžitě dodat celkovému vzhledu vašeho zahrady nádech nostalgické atmosféry.

Čištění a údržba stolu

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Aby vám váš skvělý stůl Bistro sloužil co nejdéle, je nutné mu věnovat také správnou údržbu. Doporučujeme čistit ho pouze měkkým hadříkem a dostatečně opatrně, aby nedošlo k poškrábání nebo jinému poškození povrchu. Vyhýbejte se používání abrazivních čistících prostředků nebo chemikálií, které mohou mít na povrch stolu škodlivý vliv.

Jestliže hledáte kvalitní a stylový stolek do své zahrady nebo na terasu, pak je stavba Fermob Bistro určitě tou nejlepší volbou. Díky svému skládacímu provedení ho můžete snadno přenášet a uložit, když ho zrovna nepotřebujete. K dostání je na stránkách KupsinaBytek.cz.